Loading …

Loading …

Modne kolory włosów na 2018

Wiemy jakie będą najmodniejsze kolory włosów na nadchodzący sezon wiosna/lato 2018! Bez względu na to, na jaki kolor się zdecydujesz musisz wiedzieć jedno – w tym sezonie obieramy kurs na naturalność. Nie musisz więc obawiać się ekstrawaganckich pomysłów. Tym razem styliści fryzur postawili na stonowane odcienie. Jednak dla tych z Was, które lubią zaszaleć ze swoim wizerunkiem – też mamy kilka propozycji.

modne kolory włosów 2018 wiosna lato

Szukasz inspiracji na zmianę fryzury? Nie bój się eksperymentować!

Francuski brązFrancuzki mogą być dla nas inspiracją w wielu aspektach.  Jednym z nich, bez wątpienia jest ich nonszalancki styl. Jednak wiosną i latem 2018 powinnyśmy sięgnąć także po ich ulubioną fryzurę. Jaką? Chodzi oczywiście o rozpoznawalne na całym świecie słynne cięcie z grzywką i orzechowy odcień brązu. Paryski look gwarantowany!

modne fryzury 2018

Palenie wyszło z mody już wiele lat temu, jednak taka fryzura będzie trendy jeszcze przez długi czas

Jasny blond – Jaki będzie najmodniejszy odcień blondu w 2018? Ten, przypominający… margarynę! Tak, włosy w takim odcieniu mają jasny, ciepły odcień i są idealne dla słowiańskiego typu urody. Przy takiej fryzurze, w nadchodzącym sezonie będziemy też obowiązkowo nosić… kontrolowane odrosty. Szukasz inspiracji na taką fryzurę? Sprawdź nasze propozycje poniżej!

modne kolory włosów 2018 rok

Blond fale w naturalnym odcieniu? Jesteśmy na tak!

blond na 2018

Wakacyjny blond – włosy skąpane w promieniach słońca zawsze prezentują się lepiej

blond z odrostem modny odcień na 2018

Blond z ciemniejszym odrostem – trend dla kobiet szukających wygody

blond modny kolor wlosow na 2018

Blond w nieładzie – trend idealny dla podróżniczek

Seksowna miedź podczas tegorocznej wiosny i lata sprawdzą się także ciemne odcienie… rudego! Może się okazać, że będą to jedne z najmodniejszych kolorów włosów. Jeżeli macie jasną karnację i piegi – ta fryzura będzie dla was idealna. Jeśli nie – nic nie stoi na przeszkodzie spróbować. Nie bój się zmian!

miedź modny kolor włosów na 2018

Szukasz ciekawej metamorfozy? Postaw na ciemny odcień rudego

modne kolory włosów sezon 2018

Masz jasną cerę i piegi? Ten kolor włosów jest dla Ciebie!

Intrygujący bordowy to propozycja dla bardziej odważnych kobiet. Nadchodząca wiosna i lato to świetna okazja do przeprowadzenia widocznej zmiany w naszym wyglądzie. Pomoże nam w tym do sięgnięcie po intensywne, kolorowe odcienie farb. Co ciekawe, najwięksi projektanci mody podczas pokazów lansowali włosy w odcieniu czerwonego wina. Choć z pewnością nie jest to kolor włosów występujący w naturze – warto zaryzykować i dodać sobie szczypty ekstrawagancji.

modny kolor włosów 2018 - bordowy

Modny kolor włosów na sezon wiosna/lato 2018? Zdecydowanie bordowy!

modne kolory włosów sezon wiosna lato 2018

Włosy w odcieniu czerwonego wina będą przyciągać uwagę innych!