Loading …

Loading …

Trafiony prezent? Z nami to dziecinnie proste!

Znasz to uczucie, kiedy wielki krokami zbliżają się Święta, a Ty nadal nie wiesz, co podarować bliskim? Podpowiadamy! Sprawdź z jakim typem osoby masz do czynienia i dobierz najlepszy prezent. Poznaj nasze propozycje dla niej i dla niego.

Sportowy Freak

Dzień bez porządnej dawki aktywności to dzień stracony? Sportowy Freak nie usiedzi w jednym miejscu. Zanim się obejrzysz, już wraca z porannego joggingu i planuje popołudniowe wyjście na siłownię. Jaki prezent sprawi mu radość? Z pewnością uszczęśliwią go wszelkie gadżety, które przydadzą się podczas treningów. Doskonałym podarunkiem będzie zegarek sportowy, na przykład Polar A360. Monitoruje on aktywność fizyczną, dostarcza cennych wskazówek treningowych i motywuje do osiągania wyznaczonych celów sportowych. Pozwala mierzyć tętno z nadgarstka, wylicza optymalną dawkę codziennego ruchu oraz wyjaśnia, w jaki sposób ćwiczenia wpływają na poprawę zdrowia i kondycji. Jednak to nie wszystko! A360 będzie także ozdobą codziennych stylizacji. Paski w różnych wersjach kolorystycznych sprawią, że będzie zawsze pasował do ubioru.

Gamer Pospolity

Summoner’s Rift to jego naturalne środowisko, a główne zajęcie w piątkowy wieczór to próba zdobycia trzeciej wieży? Gamer Pospolity, mimo lekkiego zagubienia w rzeczywistości, doskonale odnajduje się w przestrzeni wirtualnej. Co powiesz na to, żeby do szarej codzienności wpleść nieco magii ze świata gier? Gamer Pospolity będzie zachwycony! W sklepie GEEKUP ! znajdziesz koszulki, bluzy i dodatki, rodem z wirtualnej rzeczywistości. A dla zakochanych mamy szczególną propozycję, 8 – bitowe t-shirty, które sygnalizują, gdy zbliżasz się do swojej drugiej połówki. Kiedy będziecie wystarczająco blisko, serduszka na koszulce rozbłysną czerwonym blaskiem!

Aspirujący Chef

Świat smaków nie stanowi dla niego tajemnic. Kiedy jecie na mieście, Aspirujący Chef wymieni wszystkie składniki zamówionych przez Was dań bez mrugnięcia okiem. Domowa kuchnia to jego królestwo. Taki przyjaciel to skarb! W końcu ktoś musi zjeść te pyszności, które przygotował. Spraw mu przyjemność i wybierz prezent, który będzie mógł wykorzystać podczas gotowania. Może fartuszek kuchenny? Koniecznie sprawdź wybrane przez nas modele. Praktyczny i modny Green Wood dla niego oraz uroczy model White Flower dla niej.

Super Parent

Każdego dnia stara się nauczyć małego człowieka jak żyć. Super Parent jest bohaterem swojego dziecka. Odkrywa przed nim tajemnice świata. Daje mu siłę, kocha i wspiera. Super Parent pracuje 24 godziny na dobę. Godziny opieki nad dzieckiem i domem mogą zmęczyć nie mniej niż porządny trening! Tutaj potrzeba wygodnej stylizacji, która sprosta codziennym zadaniom. Przejrzyj ofertę DaWanda. Znajdziesz tam wysoką jakość, styl i komfort. Zapewniamy, że się nie rozczarujesz. Super Parent będzie zadowolony.

Art Mistrz

Zamyślony i kreatywny. Kiedy jest w swoim świecie, ciężko się z nim dogadać. Ciągle poszukuje inspiracji. Art Mistrza napędza proces twórczy. Czasami w przypływie natchnienia zapomina o jedzeniu, piciu, spaniu i spędza długie godziny nad projektem. Praca Art Mistrza nierzadko wiąże się z szukaniem inspiracji w plenerze. W chłodne dni, oprócz zapasu mocnej, gorącej kawy, przydadzą mu się rękawiczki, które pozwolą na swobodne poruszanie palcami. Art – Madam wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom. Znajdziecie tam ciepłe akcesoria, które wspomogą proces twórczy Art Mistrza.

Na koniec, pamiętajcie, że najlepszym prezentem, jaki możecie dać drugiej osobie, niezależnie od tego, jakie ma upodobania, jest Wasza obecność. Upominek będzie jedynie miłym dodatkiem!